Çamlık mah. Aytepe Cad 17/2 Didim / Aydın
info@ekizlerinsaat.com
0 (256) 813 62 50

Portekiz Kurtköy

Ekizler İnşaat > Portfolio > Portekiz Kurtköy

Proje Detaylarıx

Lokasyon: İstanbul / Kurtköy
Oda Seçenekleri: 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı: 80-110
Projeye Git

Proje Açıklamasıx

Keyifli ve huzurlu bir yaşam sürebilmeniz için Kurtköy’ün en kıymetli lokasyonunda Portekiz‘le mutluluğunuzun temellerini atmış bulunuyoruz. Konumlandığı arazinin %70‘ini yeşil alan olarak kullanan, Akdeniz’in sunduğu mutluluk ve pozitif enerjiyi içerisinde barındıran Portekiz; havuz, spor tesisleri, cafe, restaurantlar, alışveriş alanları ve Akdeniz çiçekleriyle donatılmış, harika bir peyzaj ile size kusursuz bir yaşam sunuyor.

Portekiz‘de dünyanın her yerine 3 dakika mesafedesiniz!
Sadece 3 dakikalık araç yolculuğuyla İstanbul’un dünyaya açılan kapısına, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Portekiz‘de İstanbul’un her yerine 5 dakika mesafedesiniz!
Kurtköy – Yenişehir Metro İstasyonu’na 5 dakika yürüme mesafesinde olacaksınız. Bu sayede İstanbul’un her köşesine kolayca ulaşım sağlayabileceksiniz.

Bütün kolaylıklar elinizin altında!
Türkiye’nin en çok tercih edilen özel okulları, önde gelen 7 üniversitesi, devlet okulları, tam teşekküllü hastaneler ve Viaport gibi dünyanın her yerinden ziyaretçisi olan AVM’ler size merkezi bir konumda olmanın farkını yaşatacak.

Ayrıca;
3. Köprü ve 3. Havalimanı bağlantıları, Pendik Marina, Teknopark ile Aydos Ormanı’nın hemen yanında olmak Portekiz‘e hem yaşanılabilir hem de çok karlı bir yatırım aracı olma özelliği sağlıyor.