Çamlık mah. Aytepe Cad 17/2 Didim / Aydın
info@ekizlerinsaat.com
0 (256) 813 62 50

Hizmetlerimiz

Ekizler İnşaat > Hizmetlerimiz

Mimarlık

Ekizler Mimarlık, bünyesinde ihtiyaçlarınıza karşılık verecek şekilde mimarlık hizmetleri projelendirme,tasarım,tadilat,dekorasyon,proje danışmanlığı ve 3d modelleme hizmetleri konusunda uzman teknik personel ve mimarları ile hizmetinizdedir.

Keşif Turları

Didim’e ulaşım, konaklama ve geri dönüş masraflarının şirketimiz tarafından karşılandığı 3 günlük bir keşif turu olanağı ile bizleri yakından tanıyarak tüm projelerimizi gezip görebilirsiniz.

Kiralama

İsterseniz bizden almış olduğunuz herhangi bir konutun,sizin evi kullanmayacağınız zaman dilimi içerisinde kiralanması konusunda yardımcı oluyoruz.

İnşaat

Alanında uzman kadromuz boş bir arsadan başlayarak binanın temelinden anahtar teslimine kadar geçen süreçte Türkiye Standartları Enstitüsünün belirlediği şart ve düzenlemelere uygun malzemeler ve tekniklerle çalışarak,huzur içinde yaşayabileceğiniz rüyalarınızın evine kavuşmanızı sağlar. Tüm yapılarımızın 10 yıl bina garantisi vardır.

Ev Eşyası Seçimleri

Ekizler Mimarlık olarak evinize taşınmanız sırasında da yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Ev eşyalarınızın seçiminde en uygun fiyatlarla en iyi kaliteye ulaşmak adına yıllardır edindiğimiz deneyim ve tecrübemizi hizmetinize sunuyoruz.