Çamlık mah. Aytepe Cad 17/2 Didim / Aydın
info@ekizlerinsaat.com
0 (256) 813 62 50

Hakkımızda

Ekizler İnşaat > Hakkımızda

Misyonumuz

Modern yaşamın gereksinimlerine uygun, insana ve doğaya saygılı projelere imza atarak sadece konut projesi değil gerçek bir yaşam merkezi oluşturmak.

Vizyonumuz

Modern çevreyle uyumlu özgün çözümler ve değişmeyen kalite anlayışımızla güvenilir konutlar üreterek ‘kaliteli yaşam’ ilkemizi gerçekleştirmek.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklı, yenilikçi, insana ve çevreye saygı duyan, sosyal sorumluluk bilinciyle kaliteli yaşam alanları sunmak.

HAKKIMIZDA

1970 yılında kurulan şirketimiz, 1982 yılında hedeflerimizi geliştirerek bir turizm cenneti olan Didim’de de faaliyet göstermeye başladı.

Sektördeki deneyim ve tecrübemizle, EKİZLER MİMARLIK İNŞAAT olarak bölgenin istikrarlı ve büyük inşaat firmaları arasında fark yaratırken, İstanbul Büyükçekmece’de de EKİZLER İNŞAAT adı altında kalitenin ve güvenin sembolü olduk. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz onlarca projede elde ettiğimiz başarıyı satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini en değerli ilkemiz olarak benimsememize borçluyuz. Her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. Biraz eski moda olsa da müşterilerimizi daima dostlarımız olarak kabul ediyoruz.

Şirketimiz bünyesinde ihtiyaçlarınıza karşılık verecek şekilde mimarlık hizmetleri, projelendirme tasarım, tadilat, dekorasyon, proje danışmanlığı ve 3d modelleme hizmetleri konusunda uzman teknik personel ve mimarları ile hizmetinizdedir.

Alanında uzman kadromuz boş bir arsadan başlayarak binanın temelinden anahtar teslimine kadar geçen süreçte Türkiye Standartları Enstitüsünün belirlediği şart ve düzenlemelere uygun malzemeler ve tekniklerle çalışarak, huzur içinde yaşayabileceğiniz rüyalarınızın evine kavuşmanızı sağlar.

Ekizler İnşaat

1982 Yılında kurulan Ekizler İnşaat, 35 senelik tecrübesi ile 2.000’den fazla seçkin ailenin tercihi oldu. 18 Proje ve 200.000 m² ‘nin üzerinde inşaat alanını hayata geçiren Ekizler İnşaat; müşteri odaklı yaklaşımı, satış sonrası memnuniyet ve modern mimari anlayışı ile kaliteli yaşam alanları sunmaya devam ediyor.